Антикорупційний суд

02 листопада 2017 р. Центр політико-правових досліджень розмістив петицію до Президента України «Щодо невідкладного внесення Президентом України на розгляд Верховної Ради України законопроекту "Про Вищий антикорупційний суд": з метою термінового утворення Вищого антикорупційного суду, відповідно до Закону України "Про судоустрій та статус суддів» https://petition.president.gov.ua/petition/40614 .

 

12 грудня 2017 р. в прес-центрі «Інтерфакс» ЦППД організував дискусійну панель за участю

Представників українських антикорупційних організацій та представників діаспори у світі, зокрема Люби Шипович, «RazomforUkraine» (Нью-Йорк) та Антоніни Кумки, президента Canada-Ukraine International, AssistanceFund (Торонто).

https://www.facebook.com/Mustafanayyem/videos/10211418913774588/

 

Метою було підписання звернення до української діаспори з проханням долучитись до адвокаційної кампанії по створенню Антикорупційного суду.

Проект Закону «Про Вищий антикорупційний суд» був внесений Президентом України 22 грудня 2017 р.

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=63218


Громадські організації та депутати просять українську діаспору допомогти в створенні Антикорупційного суду

Громадські організації та депутати просять українську діаспору допомогти в створенні Антикорупційного суду

Низка громадських організацій та деякі народні депутати України просять українську діаспору в ЄС, США, Канаді та інших країнах допомогти у боротьбі за створення Вищого антикорупційного суду в країні.

Порошенкові нагадують про антикорупційний суд електронною петицією

Нардеп Мустафа Найєм із ініціативи та дозволу Центру політико-правових досліджень закликає підписати електронну петицію щодо невідкладного внесення проекту закону про антикорупційний суд

Порошенкові нагадують про антикорупційний суд електронною петицією