Проект «Бізнес & Політика: точки дотику на противагу протистоянню»

В рамках реалізації проекту «Бізнес і політика: точки дотику на противагу протистоянню» Центр Політико-Правових Досліджень спільно з партнерами з вітчизняних бізнес-асоціацій запрошують представників бізнесу на зустрічі з чільними українськими політиками.

Круглий стіл "Бізнес & Політика : точки дотику на противагу протистоянню" став полем на якому політики можуть знайти альтернативу олігархам, а бізнес- прозору і ефективну адміністрацію. Завдання же громадського сектору у трикутнику політика-бізнес-громадськість - бути справедливим регулятором співпраці бізнесу та політики.

Економічні інститути протягом історії розвиваються невід’ємно від політичних. Однак, у кожній країні світу цей шлях індивідуальний і саме політична система визначає якою бути державі: з багатою елітою чи багатим народом.


Врешті від цього виграють усі. Політики змінять статус з опозиційних на владних, бізнес отримає рівні та справедливі правила гри у вільній та ринковій економіці, а отже гарантовану капіталізацію бізнесу, а громадськість нарешті буде почута і зможе утвердити свій вплив на демократичні перетворення в країні. 


Зустіч з представниками фракції «Об’єднання «Самопоміч»

Зустіч з представниками фракції «Об’єднання «Самопоміч»

Круглий стіл щодо економічних та інституційних реформ в Україні в рамках проекту "Бізнес & Політика: точки дотику в противагу протистояння"  за участі керівників бізнес-асоціацій, членів Української Ради Бізнесу та представників фракції «Об’єднання «Самопоміч»

Круглий стіл "Бізнес & Політика з Анатолієм Гриценком"

Результати зустрічі з одним із найрейтинговішим опозиційним кандидатом на пост Президента України

Круглий стіл
Що Гриценко розповів про функції держави

Що Гриценко розповів про функції держави

Анатолій Гриценко 27 квітня виступив на зустрічі з керівниками бізнес-асоціацій з ініціативи Михайла Лева з "Центру Політико-Правових досліджень"