Центр Політико-Правових Досліджень взяв участь у підписанні Меморандуму «Країна рівних можливостей з потужною економікою» між УРБ та Анатолій Гриценко

3 лостопада разом з командою Центр Політико-Правових Досліджень, на запрошення Української Ради Бінесу, взяли участь у засіданні круглого столу з обговорення спільного плану дій у сфері економіки. Після чого відбулось підписання Меморандуму «Країна рівних можливостей з потужною економікою» між УРБ та Анатолій Гриценко (ПП Громадянська позиція ) .

68 бізнес-асоціацій, які включають близько 27 тисяч підприємств і більше 1 млн. працівників пропонують свій порядок денний політикам, до яких мають довіру.

Саме ці пропозиції середнього бізнесу ляжуть в економічну основу концепції Єдиного кандидата, яку ми наразі розробляємо з іншими громадськими організаціями, авторитетними діячами та невдовзі презентуємо широкій громадськості. Лише кандидат у Президенти, який буде мати реальні шанси на перемогу серед тих, які вийшли з демократичного табору, матиме можливості втілити ті ініціативи, про які сьогодні було так багато сказано з уст середнього, неолігархічного бізнесу.

Для зміни країни потрібні перемоги, над якими продовжуємо працювати