Діяльність Громадської Організації “Центр Політико-Правових Досліджень”

Діяльність Громадської Організації “Центр Політико-Правових Досліджень” (Solomiia Bobrovska Тарас Бойко (Taras Boiko) Михаил ЛевVladislav Plachinda) перейшла від теоретичного напрацювання змін в країні до їх практичного втілення.
Разом з Антикорупційний штаб (Галина Янченко (Halyna Yanchenko)) та народним депутатом Mustafa Nayyem ми у форматі громадської платформи #Ініціатива_реальних_дій продовжуємо зустрічі по регіонах України з людьми, які готові не тільки на словах підтримати скасування депутатської недоторканності, створення антикорупційного суду, зміну принципів парламентських виборів, але і безпосередньо долучатися до активних дій!
Прийти на зустріч і витратити декілька годин свого часу – для нас це вже великий аванс і довіра, яку ми намагатимемося виправдати. Сьогодні особливо тяжко достукатися до людей і запевнити іх в щирості своїх намірів через зневіру у можливість змін. Та ми сподіваємось, що своєю активністю переконаємо людей у тому, що боротьба триває і варто долучатись. Ми вже провели перші зустрічі в Києві, Ужгороді та Львові.
Виникає багато питань: чому обрали саме проблеми антикорупційного суду і недоторканності, а не, наприклад, тарифи, чи ще якусь більш зрозумілу і болючу тему, на яких спекулюють і опозиційні, і провладні політики.
Наша відповідь - тому що боротись потрібно не з наслідками, а з причиною! І нею є чинна Верховна Рада України, яка створює всі ці проблеми: високі тарифи, економічну стагнацію, рейдерство та корупцію на всіх рівнях влади.
Розенблат сидів би вже у в’язниці, якби старі корумповані суди не блокували розгляд справи і працював новий антикорупційний суд. Народні депутати ніколи б не проголосували за Вовка на голову НКРЕ, якби несли відповідальність за свої дії перед законом і народом.
І поки нардепи будуть ховатися за недоторканістю, а долю кримінальних проваджень щодо корупціонерів буде визначати контрольований та корумпований суд ми не доб’ємося ні справедливих тарифів, ні високих зарплат та пенсій, тим паче економічного зростання нашої держави.
Наступна наша зустріч у Житомирі в понеділок, 18 вересня о 18.00 год. в готелі "Україна", де ми продовжимо гуртувати однодумців та готувати акції прямої дії, перша з яких вже 17 жовтня!