Законопроекти про створення Національного бюро фінансової безпеки

Вже завтра Верховна Рада України буде розглядати законопроекти про створення Національного бюро фінансової безпеки (№8157 та альтернативні).

Сьогодні ж ми провели акцію біля профільних комітетів ВРУ з метою звернути увагу завтрашніх доповідачів по законопроектах на те, створення якого чергового правоохоронного «монстра» готує влада для свого народу. Виконавчий директор Центр Політико-Правових Досліджень Тарас Бойко (Taras Boiko) у своєму виступі висловив чітку позицію громадськості щодо недопущення нових переслідувань бізнесу через формування підконтрольних правоохоронних органів та нарощування додаткових бар'єрів для іноземних інвестицій в Україну, про які у своїх дослідженнях вказують експертні та інвестіційні організації, зокрема Dragon CapitalEuropean Business AssociationЦентр економічної стратегії / Centre for Economic Strategy 
(https://eba.com.ua/…/2017-09-13_Foreing_Investor_Survey_Res…)

Ми не вимагаємо від депутатів допомогти малому та середньому бізнесу, проти якого планують спрямувати НБФБ, лише просимо не затягувати петлю на шиї!

Новий спеціалізований правоохоронний орган в редакції Южаніної/Порошенка - це ще один крок у напрямку від правової держави до повної влади олігархів.

Та це довго тривати не буде!
Поки мирними мітингами намагаємось достукатись до здорового глузду народних обранців.

P.S. А так нас зустрічали під комітетами - у всеозброєнні та бронижилетах проти гучномовця та десятка плакатів.