Пане Міністр! Поверніть власність державі!

Щоразу з екранів телебачення бачимо виступи вищого військового керівництва країни: «Нам бракує грошей, щоб забезпечити житлом військовослужбовців».

І паралельно з цим шахраї віджимають через реєстраційну службу в Міністерства оборони приміщення площею 2700 м.кв., вартістю понад 40 млн. грн., яке знаходиться навпроти входу у Київський бронетанковий завод.

Пане міністре оборони Степан Полторак, поверніть власність державі!

-----------------------------------------
А тепер конкретніше щодо ситуації.

Об’єкт, який віджали, знаходиться у м. Києві за адресою вул.. Поліська 2. Його площа 2 700 м.кв.. В Державному реєстрі прав на нерухоме майно було зареєстровано право власності невідомого громадянина на цей об’єкт на підставі свідоцтва на право власності, виданого Виконавчим комітетом Київської міської ради від 30.12.2004, яке, в свою чергу, було видано на підставі рішення Київської міської ради від 18.11.2004 р. № 738/2209.

Підписи на всіх документах стоять тодішнього міського голови О. Омельченка. Все б нічого, якби ці документи існували в природі: ані в Київському міському архіві, ані в електронних базах таких рішень немає і бути не могло.

Головне квартирно-експлуатаційне управління ЗСУ підтвердило, що цей об’єкт дійсно у власності Міністерства оборони України.

Судячи з усього, за такою схемою і в Києві, і в інших містах та селах України прихватизували достатньо багато майна. І, що дивно, ніхто з реальних власників, тобто органів влади чи державних підприємств, не помічають, що їхнім майном користуються сторонні особи.

8 листопада ми подали заяву в поліцію про заволодіння державним майном шляхом шахрайства та підроблення документів і надіслали лист пану міністру щоб власники таки поцікавились своїм майном.

До речі, об’єкт згідно відомостей у реєстрі прав на нерухоме майно вже продали і перепродали декілька разів. І все лише для того, щоб потім суд їх визнав добросовісними набувачами.

Ну що ж, подивимось наскільки наше військове керівництво та Феміда дбають про державне майно.

P.S. А поки що пропозиція про продаж майна Міноборони досі висить на сайтах з продажу нерухомості.

Давайте зробимо цю схему відомою, та не дозволимо залишити наших військових без житла!

Просимо максимальний репост!

з - Михаил ЛевTaras BoikoVladislav Plachinda