Про Центр

Центр політико-правових досліджень

(The Center for political and legal studies) – громадська організація, створена у липні 2017 р. з метою проведення аналітичної та дослідної роботи у сфері державного управління, проведенні реформ, реалізації проектів з державного будівництва та політичного менеджменту, адвокаційних кампаній найважливіших системних змін в Україні.

 

 Історія формування:

У травні 2015 року тодішній голова Одеської ОДА Михаїл Саакашвілі оголосив проведення відкритого конкурсу на посади голів районних адміністрацій в Одеській області." З майже 7000 кандидатів, в результаті безпрецедентно-відкритого конкурсу, відібрали 26, в основному дуже молодих людей без попереднього досвіду на державній службі. Вони всі дуже цікаві люди", - написав він в соцмережі. Більше читайте тут: https://tsn.ua/politika/saakashvili-rozpoviv-pro-cikavih-lyudey-yaki-keruvatimut-rda-na-odeschini-491398.html

Серед призначених голів адміністрацій були Тарас Бойко (Ширяївська РДА) та Михайло Лев (Саратська РДА), які стали разом з Владиславом Плачіндою - керівником Всеукраїнської Блокчейн Асоціації, засновниками Центру політико-правових досліджень.

Ідея створення Центру стала актуальною навесні 2017 р. саме через перехід засновників зі сфери державної служби у громадсько-політичну.

http://www.president.gov.ua/documents/262017-rp-21222

http://www.president.gov.ua/documents/202017-rp-21166

Протягом весни-літа 2017 року стало очевидним, що політичні партії лише дискредитують ті зміни, які реально потрібні державі. Тому експертна та аналітична позиції організації були більш привабливими та ефективними.

Офіційно ГО «Центр політико-правових досліджень» розпочав свою діяльність 3 серпня 2017 р.