Зустріч з членами Української Ради Бізнесу

Команда Центр Політико-Правових Досліджень разом з Семён Глузман, провели зустріч з членами Української Ради Бізнесу.

У 2019 році Україну очікують значні політичні зміни, які, безумовно, будуть мати вплив на усі сектори діяльності держави, включаючи економіку та підприємництво – це президентські та парламентські чергові вибори. Ми усвідомлюємо, що численні демократичні сили України, які не виказують значної довіри один до одного, в такому своєму стані не здатні вплинути на розклад політичних інститутів держави. Однак на даний час лише вони сповідують докорінну трансформацію країни, яка вже запізніла на десятиліття і є критично необхідною для виживання України як незалежної держави. Миритись з чинним станом справ є за межами терпіння будь-якого свідомого громадянина України чи демократичної спільноти. Що робити у такій ситуації – завдання нашого майбутнього у цій країні.

На наш погляд саме громадянське суспільство разом з малим і середнім бізнесом мають стати рушійною силою у процесі об’єднання розрізнених політичних сил і створення реальної альтернативи сьогоднішній політичній адженді, яку нам намагаються нав’язати олігархічні кола, Росія чи діюча влада.

Команда Центру політико-правових досліджень разом з відомим правозахисником і дисидентом Семеном Глузманом, який входить до наглядової ради організації, обговорили спільні дії та перші кроки по реалізації цієї ідеї з членами Української Ради Бізнесу, адже інші, якісно нові політики, відмовившись від співпраці з олігархічним бізнесом, мають отримати доступ до платформ малого та середнього бізнесу для побудови ефективної команди змін.

Працюємо далі - все в наших руках!